Babcock, 10 Yıl boyunca Kraliyet Donanmasına destek sağlayacak

Babcock, önümüzdeki on yıl boyunca Kraliyet Donanması’nın gemilerine ve denizaltılarına destek sağlayacak

Havacılık ve Uzay ve Savunma Şirketi Babcock International, Kraliyet Donanması (RN) gemilerine ve denizaltılarına takılan Yerli Ekipmanın destek ve bakımını kapsayan Varlık Bulunabilirlik Hizmeti (AAS) için Savunma Bakanlığı, Savunma Ekipmanı ve Desteği ile bir anlaşma imzaladı. şirket açıkladı.

Yaklaşık 18 milyon sterlinlik yeni sözleşme, RN Hizmet İçi gemilere ve denizaltılara takılan Domestics Master Ekipmanına destek sağlanması için 10 yıllık bir destek mekanizması sağlıyor. Sözleşme, tüm Domestics Ana Ekipman desteğinin daha sonra tek bir teslimat ekibi – “tek durak noktası” tarafından sağlanması amacıyla, Yeni Hizmete Alınan ve Yeni İnşa Edilen Gemilerin gelecekte kapsamına dahil edilmesine olanak tanır. Çalışma, RN filosundaki Kadırga, Çamaşırhane ve Calorifier ekipmanlarının kullanılabilirliğini ve güvenilirliğini destekleyerek dünyanın herhangi bir yerinde konuşlandırılmalarına yardımcı olacak.

Babcock’un Savunma Sistemleri Teknolojisi bölümünün Genel Müdürü Richard Drake, “Bu ödülü aldığımız için son derece mutluyuz” dedi. “Babcock ekibi, son 15 yılda müşterilerimiz için Yurtiçi Varlıkları korumada hayati bir rol oynadı ve bu anlaşmanın sadece devam etmekle kalmayıp büyüdüğü için mutluyuz.

“Program süresince tedarikçi ortaklarla birlikte çalışacağız ve bu anlaşmanın daha geniş İngiltere tedarik zincirini desteklerken önceki sözleşmemize dayanması harika. Önümüzdeki on yıl boyunca müşterilerimize yüksek standartta hizmet sunmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz. ” Babcock, yeni varlıkların kurulumunu ve halihazırda yerleştirilmiş hizmet içi varlıkların yenilenmesini içeren programı sunmak için birden fazla paydaşla işbirliği yapacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu